Skrzynka intencji


“O nic się zbytnio nie troskajcie, ale w każdej sprawie wasze prośby przedstawiajcie Bogu w modlitwie i błaganiu z dziękczynieniem!” /List św. Pawła do Filipian 4, 6/

Diakonia adoracji codziennie modli się za całą Wspólnotę, za wszystkich jej pasterzy oraz we wskazanych intencjach.

Prośby o modlitwę oraz świadectwa można przesyłać za pomocą poniższego formularza.

Formularz intencyjny/Świadectwo

Imię (wymagane)


Nazwisko (opcjonalnie)


e-mail (wymagane)


Tytuł intencji (opcjonalnie)


Treść wiadomości (wymagane)


Aktualne intencje

Dziękuję za modlitwę w mojej intencji.
Mam jeszcze jedną prośbę o modlitwę.
Dowiedziałem się, że parę dni temu zmarła nauczycielka mojej córki, Pani Kornelia, która sama wychowywała niepełnosprawną małoletnią córkę.
W związku z powyższym, proszę o modlitwę do Najświętszej Maryi Panny o wstawiennictwo u Miłosiernego Syna Jezusa Chrystusa o przyjęcie do Królestwa Niebieskiego zmarłej p. Kornelii oraz o opiekę i pomoc dla jej osieroconej niepełnosprawnej małoletniej córki.

Proszę o modlitwę w intencji o rozwiązanie tej trudniej sytuacji finansowej rodzinnej. O dobrą żonę siły, rozum Boży, Bogosławieństwo Boże.

O łaskę zdrowia i szczęśliwą operację dla Roberta

Proszę Cię Panie Boże o łaskę rozszerzenia się kultu Najświętszej Krwi Zbawiciela. Jego Krwi chciałbym polecić mojego brata Marka, mamę Janinę i mnie samego z prośbą o łaskę nawrócenia i żywej wiary. Dla mojej 99-letniej babci Marianny chciałbym uprosić łaskę zrośnięcia się kości po złamaniu i łaskę dobrej śmierci w przyszłości.

Z całego serca proszę o modlitwę za przemianę w sercu i umyśle mojego męża Michała aby odpuścił intercyzę i podział majątku, aby wybrał ratowanie naszego małżeństwa, aby nie doszło do rozwodu tylko odbudowania naszej miłości i zaufania.

Prośba o uzdrowienie mojej mamy z raka.

Panie proszę o moje trwałe nawrócenie. Jezu uzdrów mnie z lęków, nerwicy, depresji i wszystkich innych dolegliwości temu towarzyszących. Jeśli to nie jest Twoją wolą , proszę by leki nadal działały, bym mogła brać ich mniej. Błagam o możliwość zwykłego, radosnego funkcjonowania bez dręczących dolegliwości, o powrót do pracy po urlopie. Proszę o światło Ducha Św. dla lekarza i pani Kasi.

Proszę o modlitwę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Miłosiernego Jezusa Chrystusa o pomoc i dobre zakończenie sprawy Bogu wiadomej.

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia i udanej operacji mojego dziadka Henryka i zdrowia dla babci.
Bóg zapłać

Proszę o modlitwę o uratowanie mojego małżeństwa, odejście Jacka od tej kobiety, jego nawrócenie.

intencje napisane pogrubionym tekstem to te z ostatnich 30 dni
Świadectwa